MediaCat

R/GA’dan İstanbul çıkarması

Ajans “büyük” bir duyuru yapmak üzere İstanbul’da parti düzenliyor.

R/GA’dan İstanbul çıkarması

Cannes Lions‘ı MediaCat’ten takip edenler hatırlayacaktır, etkinlik sırasında ekibimizin sorularını yanıtlayan R/GA Patronu Bob Greenberg ajansın genişleme hedefleri arasında Türkiye’nin de yer aldığı konusunda ipuçları vermişti.

R/GA'dan İstanbul çıkarmasıGelen kutularımıza dün düşen özel bir parti daveti, Greenberg’in “İstanbul’da bir ofis açabiliriz” yanıtının beklenenden çok daha erken gerçekleşeceğinin kanıtı niteliğinde. R/GA Londra Ofisi aracılığı ile koordine edildiği anlaşılan davet, içerisine basını da alan küçük bir davetli grubunu 14 Ekim’de Soho Hotel terasında buluşmaya çağırıyor. E-posta metninde ise partide ajansın “büyük” bir duyuru yapacağına vurgu yapılıyor.

Muhtemelen R/GA İstanbul‘un açılışına tanıklık edeceğimiz etkinlik için iletişime geçtiğimiz R/GA Londra Ofisi konu hakkında sessiz kalmayı tercih ettiklerini ve etkinliğe kadar daha fazla detay paylaşamayacaklarını söylüyor. Bu durumu etkinlikte sadece bir ofis açılışının ilan edilmeyeceğini ve R/GA’nın Türkiye’ye bir ajans satın alarak giriş yapabileceğinin işareti olarak yorumlamak mümkün. Bununla birlikte, ajansın IPG bünyesinde faaliyet gösterdiği göz önüne alınacak olursa, grup bünyesine geçen yıl bu zamanlar katılan Promoqube‘ün tabela değiştirmesi de pekâlâ olası gibi görünüyor.

Şu an için bekleyip görmek dışında bir seçeneğimiz bulunmuyor. Elimize konu hakkında bilgi ulaştıkça paylaşmaya devam edeceğiz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.