Reklamz ekibine yeni bir isim

Reklamz’ın satış ekibine yeni bir isim dahil oldu. Reklamz bünyesindeki yüzden fazla web sitesinin reklam alanlarını...

12.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Tunç Günbey, Reklamz bünyesindeki yüzden fazla web sitesinin reklam alanlarını, medya planlamasını kendisi yapan firmalara gerçekleştirmek üzere faaliyet gösteren doğrudan satış ekibini yönetecek.

Reklamz satış kanallarını genişletmeye devam ediyor. Medya planlama ve satınalmalarını kendileri yapan şirketlere yönelik de faaliyet gösteren Reklamz’nin, doğrudan satış ekibinin başına getirdiği Tunç Günbey Türkiye’nin en büyük bağımsız reklam networküne sahip Reklamz A.Ş bünyesindeki yüzden fazla websitesinin reklam alanlarını etkin olarak tanıtıp, satışlarının gerçekleştirilmesini organize edecek.

KOBİ’leri internet ile tanıştırmayı hedefleyen Tunç Günbey, Reklamz networkündeki websiteleri aracılığıyla özellikle KOBİlere kendilerini tanıtma imkanı verip, çok uygun maliyetlerle somut ve ölçülebilir geri dönüşler sağlamayı amaçlıyor.

Tunç Günbey hakkında
1978 doğumlu Tunç Günbey, Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Kanada’da Ontario Eyaleti’nde Big Byte Computers mağazalarını kurdu ve işletti. Sırasıyla Kyrenia Jasmine Court Hotel ve The Ritz Carlton İstanbul otellerinde satış departmanlarında görev yaptı. Reklamz Şirketler topluluğuna 2007 yılında Satış Uzmanı olarak katılan Tunç Günbey aynı zamanda Türkiye’nin ilk bölgelesel indirim kuponları projesi olan Fırsat Paketi dergisinin de kurucusudur.

kurumsalhaber.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.