Reklamın kalbi Eskişehir’de atıyor

Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından bu sene beşincisi düzenlenecek "Kampüste Reklam Var"...

16.03.2009 - 17:19 | MediaCat

Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından bu sene beşincisi düzenlenecek “Kampüste Reklam Var” etkinliğinde reklam ve pazarlama sektörünün önde gelen isimleri Eskişehir’de ağırlanacak. “Kampüste Reklam Var”, 21-22 Mart 2009 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampusü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Tamamen öğrenciler tarafından organize edilen ‘Kampüste Reklam Var’ uzun bir çalışma sürecinin ürünü olarak ortaya çıkıyor. Zorlu koşulların bizi beklediği iş hayatı hakkında bilgi edinip sektörün gerçeklerini tanımak istiyoruz. Bu yüzden sektördeki profesyonellerle öğrencileri bir araya getirmeyi amaçlayan organizasyonda iki gün boyunca, konferanslar, söyleşiler, sergiler ve reklam gösterimleri yer alacak. Konuşmacılar sektör hakkındaki görüşlerini, deneyimlerini etkinliğimizi iki gün süresince takip edecek olan 500’e yakın kişiyle paylaşacak.

Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü’nün düzenlediği bu büyük organizasyona reklamı konuşmak üzere katılacak olan isimler ise şunlar: Cem Yılmaz (CMYLMZ FikirSanat), Doğan Kaşıkçı (T-box Genel Müdürü), Karpat Polat (DDB&Co. Ajans Başkanı ve Yaratıcı Yönetmen), Ömer B. Ahunbay (Jingle House’un Kurucu Ortağı), Serdar Erener (Reklamcı), Teoman Tuğsuz (Doğan Gazetecilik Proje Müdürü), Volkan İkiler (Concept Ajans Başkanı), Zeynel Abidin Ağgül (Reklam Fotoğrafçısı).

Türk Telekom’un ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek Kampüste Reklam Var etkinliğinde, T-Box, Kocatepe Kahve Evi Eskişehir, Pool&Bistro, Radyo A, MediaCat destek veren diğer kuruluşlar.

Hem reklamı hem hayatı paylaşmayı umduğumuz ‘Kampüste Reklam Var”da konferansların yanı sıra, ödüllü reklam gösterimleri, Kırmızı Reklam Ödülleri sergisi de katılımcıları bekliyor olacak.

21–22 Mart 2009’da hiçbir yerde reklam aramayın. Çünkü tüm reklamlar kampüste olacak.

Daha fazla bilgiye www.iletisim.anadolu.edu.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.