Reklamcılık Vakfı 10. yılını kutluyor

Reklamcılık Vakfı 10. yılını yeni yüzüyle, yeni projeleriyle kutluyor. Var olma nedeni gençlere seslenmek...

15.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılık Vakfı 10. yılını yeni yüzüyle, yeni projeleriyle kutluyor. Var olma nedeni gençlere seslenmek, yaratıcı yeteneklere ulaşmak, onları sektöre kazandırmak olan Vakıf, iş yapış şekliyle ve konuşma diliyle de gençleşiyor.

Reklamcılık Vakfı’nın 10. yıla özel tasarlanan kitap projesiyle de, sektörün soyağacının çıkarılması, dönemeçlerin ve mesleğin kahramanlarının genç nesillere aktarılması amaçlanıyor.

Reklamcılık Vakfı 10. yılını, kurucu üyeler, kuruluştan beri görev yapan başkanlar ve Vakıf dostlarıyla biraya gelerek, küçük ve samimi bir yemekte kutladı. Vakfın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ahmet Akın yemekteki konuşmasında: “Vakıf büyük emek ve fedakarlıklarla, açık bir vizyonla kuruldu, kanaatkar, sektörün iç kaynaklarını değerlendirmeye ve emeğe dayalı biçimde çalıştı. 10 yılda, 7500 sandalyelik eğitim, 19 kitap yayını, 76 yüksek lisans mezuniyeti gerçekleştirdi ve halen 195 yüksek lisans öğrencisine sahip. E-Vakıf kod adlı yaklaşımla hazırlanan Vakfın yeni web sitesinde, kreatif direktörlerin seçkileri, sektörün dünyaya açık mensuplarından blog yazıları, Kaan Sezyum’un seçkisi ve Genç Yetenek Programı var. Gençlere kariyerleri konusunda destek veren danışmanlık ve yönlendirme çalışmaları mevcut. Ayrıca Çıtır Fikir adlı yepyeni bir yarışma da başladı!” dedi.

www.rv.org.tr adresinde yenilenen web sitesi Vakfı önümüzdeki on yıllara hazırlıyor. Reklamcılık Vakfı’nın eğlenceli, genç içeriği ve şık tasarımıyla dikkatleri çeken yeni sitesi iGOA Dijital Reklam Ajansı’na ait.

Blogerların reklamcılık üzerine kalem oynattığı, Kreatif Direktörlere ayrılmış bir köşenin yanı sıra içinde Kaan Sezyum’a ait bir seçki barındıran site, pek çok vakfın standart içerik ve tasarımından oldukça farklı.

Sitenin bir diğer özelliği ise, reklamcılığın eşiğinde duran adayları çok önemsiyor olması. Onlara fırsatlar sunabilecek workshop, yarışma ve seminerlerle ilgili bilginin yanısıra kasları gelişimiş bir İK menüsü de bulunuyor. Ayrıca, kullanıcının yoğun içeriğinde kaybolmaması için zeki ve eğlenceli bir moderasyon sistemi kullanılmış

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.