Reklamcılık Haftası sona erdi

Reklam dünyasının en parlak ve en iyilerinin bir araya geldiği Reklamcılık Haftası 2005, 26-30 Eylül tarihleri arasında New York’da gerçekleşti.

04.10.2005 - 00:00 | MediaCat

Reklam dünyasının en parlak ve en iyilerinin bir araya geldiği Reklamcılık Haftası 2005, 26-30 Eylül tarihleri arasında New York’da gerçekleşti. 2004’te 30 ülkeden 40.000 kişinin katıldığı organizasyona, bu yıl 70 ülkeden 100.000 kişinin katıldığı öngörülüyor.
Haftayı düzenleyen 33 üyelik organizasyon komitesi, en büyük desteği Belediye Başkanı Michael R. Bloomberg’den gördü. Hafta boyunca, Time Warner Center, Museum of Television and Radio, Apollo Theatre, Lighthouse International gibi mekanlarda, reklamcılığın geleceğine ışık tutacak 66 panel ve seminer, canlı konserler, halka açık sergiler ve gösteriler gerçekleşti. Hafta, eğlendirici olmanın ötesinde, sektörün en iyilerini bir araya getirerek, eğiticilik görevini de yerine getirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.