MediaCat

Reklamcılar yeni başkanlarını seçti

Reklamcılar Derneği ile Reklamcılık Vakfı, 25 Ocak tarihinde düzenledikleri genel kurullarında yeni dönem yönetim kurullarını seçti. Reklamcılar

Reklamcılar yeni başkanlarını seçti

Reklamcılar Derneği ile Reklamcılık Vakfı, 25 Ocak tarihinde düzenledikleri genel kurullarında yeni dönem yönetim kurullarını seçti. Reklamcılar Derneği Başkanı Cem Topçuoğlu, Reklamcılık Vakfı Başkanı ise Özgür Sağlam oldu.

Yeni dönemde, Reklamcılar Derneği Başkanı olarak görev yapacak olan Cem Topçuoğlu, önceliklerinin fikri mülkiyetin ve fikrin değerinin yaygınlaştırılması olacağını belirtti.

Ülkemizde ancak bu koşulla markaların büyüyebileceğine ve yaratıcı düşünceye verilen değer ile ekonominin güçleneceğine inandıklarını ifade etti. İletişim sektörünün ve özelde reklamcılığın ülke büyümesine ve ekonomik istikrara işaret eden başlıca sektörler olduğunu vurgulayan Topçuoğlu, reklam sektörünün son dört yılda üst üste ve yüzde 20’leri aşan bir büyüme gerçekleştirdiğini söyledi.

Reklamcılık Vakfı Başkanı olan Özgür Sağlam yaptığı konuşmada, sektörünün taşıyıcı gücünün yaratıcılık olduğunu ve yaratıcı yetenekleri destekleyeceklerini söyleyerek Reklamcılık Vakfı olarak yaratıcı yetenekleri sektörümüze kazandırmak ve desteklemek için çalışacaklarını belirtti. Global ölçekte yaşanan gelişmeleri izleyeceklerini ve global örgütlerle işbirliklerini geliştireceklerini; AdschoolIstanbul, RV YazOkulu, STEP eğitimlerinin ve Türk Markalar Ansiklopedisinin etkinliklerin başında yer alacağını ifade etti.

Yeni dönemde Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu, Başkan Cem Topçuoğlu, Asbaşkan Arzu Ünal, Atilla Aksoy, Demet Kiler, Faruk Kaptan, Jeffi Medina, Yiğit Şardan, Ahmet Gülüm, Banu Tekin, Haluk Sicimoğlu, Haluk Dülger, Levent Kavuzlu, Vincent Bouvard ve Alper Üner’den oluşuyor.

Reklamcılık Vakfı yeni Yönetim Kurulu ise Başkan Özgür Sağlam, Asbaşkan Aytül Gülçelik, Tahir Sümer, Haluk Mesci, Doğan Yarıcı, Faika Ergüder, Sevgi Tuncel, Füsun Gençsü, Cem Topçuoğlu, Zeynep Necipoğlu, Kayhan Şardan, Faruk Atasoy, Ömer Uçman gibi isimlerden meydana geliyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.