Reklam yıldızı netekim

Kenan Evren, Marmaris'te bir özel hastanenin reklamında oynadı.

20.12.2004 - 00:00 | MediaCat

Kenan Evren, Marmaris’te bir özel hastanenin reklamında oynadı.

Akşam gazetesinin konuyla ilgili haberi şöyle:
“Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde bulunan Özel Ahu Hetman Hastanesi, Kanal 48 isimli yerel televizyonda yayımlanmak üzere reklam filmi çekme kararı aldı. Reklamın yıldızı Kenan Evren.

Hastane yetkilileri, reklam filminde 7’nci Cumhurbaşkanı Kenan Evren (86), tiyatro sanatçısı Selma Onat, 1966 Türkiye Güzeli ve eski sinema oyuncusu Hülya Karabulut ile sosyolog Zuhal Güven’in oynamalarını istedi. Teklif götürülen bu isimler, reklamda oynamayı kabul etti. Kenan Evren’in çekimine Armutalan Beldesi’ndeki villasında başlandı. Evren, kamera karşısında vatandaşları en az yılda bir kez sağlık kontrolünden geçmeye çağırdı.

VÜCUT MAKİNE GİBİDİR

Eski Cumhurbaşkanı, kendisine verilen ve ‘Sağlığınız için check-up yaptırın’ sloganın olduğu metne sadık kalmadı. Evren, ‘İnsan vücudu bir motor, bir makine gibidir. Bu yüzden zaman zaman bakımı gerekir. Vaktiniz olursa altı ayda bir, olmazsa en az yılda bir kez check- up yaptırın’ diyerek metne kendi sözlerini de ekledi. Sağlıklı yaşabilmek için, sigara ve içki içilmemesi gerektiğini belirten Evren, gece hayatına dikkat edilmesi gerektiğini de kaydetti.

ÜCRET ALMADILAR

Ahu Hetman Hastanesi’nin Halkla İlişkiler Müdürü Oya Dirikcan, reklam filminin gelecek hafta yayınlanmaya başlanacağını, rol alan dört ismin de çekimlere gönüllü katıldığını ve hiçbir ücret ödenmediğini ifade etti. Dirikcan, ‘Sayın Kenan Evren, Selma Sonat, Zuhal Güven ve Hülya Karabulut, hastanemize daha önce tedavi amaçlı gelen kişilerdir. Biz, hem tanınan, hem sevilen kişiler olarak reklam filmini kendileriyle çekmek istediğimizi ilettik’ diye konuştu.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.