Reklam Yazokulu sona erdi

Reklam sektöründe kariyer yapmak isteyen gençlerin ufkunu genişletmek ve bir bütün olarak reklamcılık mesleğini tanıtmak amacıyla 2000 yılında başlatılan Reklam Yazokulu’nun dördüncüsü 1 Ağustos Cuma günü tamamlandı.

07.08.2003 - 00:00 | MediaCat

Eğitimin son gününde katılımcılar, eğitimin başlangıcında verilen brief doğrultusunda hazırladıkları kampanya çalışmalarını sundular. Katılım belgelerinin verilmesinin ardından gerçekleştirilen kapanış partisi ile eğitim sona erdi.

14 Temmuz’da başlayan ve 3 hafta süren Reklam Yazokulu’na 66 kişi katıldı. 38 reklam ustası ve profesyoneli ile, akademisyenler, reklamveren, medya ve ilgili diğer sektörlerden yöneticiler ise eğitimci ve konuşmacı olarak destek verdi.

Katılımcılar Bilgi, Boğaziçi, Galatasaray, İstanbul, İstanbul Teknik, Koç, Kültür, Marmara, Yıldız Teknik, Yeditepe, Anadolu, Ankara, Bilkent, Çağ, Çukurova, Dokuz Eylül, Ege, Erciyes, Gazi, Hacettepe, Kocaeli, Orta Doğu Teknik, Osmangazi, Selçuk ve Uludağ Üniversiteleri’nden gelmekteydi.

Bölümlere göre katılım profili ise şöyle: İletişim ve ilgili dallar (20 kişi) , İşletme, Pazarlama, İktisat, Uluslararası İlişkiler Bölümleri (20 kişi), Sosyal bilim dalları (15 kişi), Mühendislik dalları (6 kişi), Grafik ve Endüstri Tasarımı dalları (5 kişi).

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.