MediaCat

‘Reklam’ yaratıcılık ister

Formula 1’in patronu Ecclestone, mor gözüyle bir saat reklamının yıldızı oldu. Reklamda saat firması…

‘Reklam’ yaratıcılık ister

Formula 1’in patronu Ecclestone, mor gözüyle bir saat reklamının yıldızı oldu. Reklamda saat firması “Bakın insanlar bir H… için neler yapıyor” sloganını kullandı

Geçtiğimiz haftalarda İngiltere’de sevgilisiyle birlikte saldırıya uğrayan Formula 1’in patronu Bernie Ecclestone’un morarmış gözüyle çektirdiği fotoğraf, İsviçreli bir firmanın saat reklamında kullanıldı.

FOTOĞRAFINI YOLLADI
80 yaşındaki Ecclestone’un fotoğrafının altında ise “Bakın insanlar bir H… için neler yapıyor” cümlesi yer aldı. Firmadan yapılan açıklamada, Ecclestone’un bu fotoğrafı 25 Kasım’daki saldırının ardından reklamın sloganı olan cümleyle birlikte şirketin genel müdürü JeanClaude Biver’e gönderdiği ve reklam fikrinin de böylece ortaya çıktığı belirtildi.

472 BİN TL’LİK SAAT
Reklamda, “H… şiddet ve ırkçılığın her türünü kınar” ifadesi de unutulmamış. Ecclestone ve sevgilisini Londra’daki ofisinin önünde darp edenler, 472 bin lira değerindeki özel üretim saati ve mücevherleri çalmıştı.

haberturk.com

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.