Reklam ve Medya sektörü bu partide buluşuyor

İlk etkinliğini İstanbul’un gözde mekanlarından birinde düzenleyecek olan 30+, tüm üyelerini

26.10.2007 - 14:11 | MediaCat

30+ son zamanların en gözde sitelerinden Facebook içerisinde yer alan ağırlıklı olarak reklam sektöründen ve medya çalışanlarından oluşan bir sosyal network. Grupta yer alan üyeler şehirli ve kariyerli, çoğunluğu beyaz yakalı profesyonellerden oluşuyor.

Bir arkadaş toplantısında ortaya atılan fikirle doğan 30+ üyelerini iş dışındaki zamanlarda partiler, konserler, günübirlik geziler, dans dersleri, go-kart yarışmaları, bowling turnuvaları, maskeli balo, film gösterimleri, rakı sofraları gibi birçok etkinlikle buluşturacak.

İlk etkinliğini İstanbul’un gözde mekanlarından “Balans Music & Performance Hall” da düzenleyecek olan 30+, tüm üyelerini “30+ Fusion Party”’e davet ediyor.

13 Kasım da saat 21:00 de başlayacak olan partiye katılmak için Facebook’ta “30+ Community Organizations” grubuna üye olmak gerekiyor. Grup üyelerine özel bu partide giriş ücreti alınmıyor.

Partiye katılmak ve düzenlenecek tüm etkinliklerden haberdar olmak için bu linki tıklayarak gruba üye olabilirsiniz.

Bilgi için;

30plusorg@gmail.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.