“Reklam kirliliği artıyor”

EGTA’nın (Eurepean Group of Television Advertising) Türkiye’de düzenlediği ilk organizasyon olan “Araştırma Konferansı” 9 Eylül 2004 tarihinde Hilton Otelinde gerçekleştirildi.

10.09.2004 - 00:00 | MediaCat

EGTA’nın (European Group of Television Advertising) Türkiye’de düzenlediği ilk organizasyon olan “Araştırma Konferansı” 9 Eylül 2004 tarihinde Hilton Otelinde gerçekleştirildi.
Kanal D’nin evsahipliğinde gerçekleştirilen konferansta açılış konuşmasını yapan Kanal D Genel Müdürü Arzuhan Yalçındağ Avrupa ile entegrasyon sürecinde özellikle dış yatırımların artması ve özelleştirmenin ivme kazanmasıyla TV kanallarının reklam ve sponsorluk gelirlerinde büyük artış kaydedileceğini söyledi.
Televizyon dünyasındaki son gelişmelerin ele alındığı toplantıda Belçika’dan Initiative Media Brussels’tan Wout Dockx, TV reklam yatırımlarında önemli gelişmeler yaşandığına dikkat çekerek, “TV kendini etkin bir reklam mecrası olarak kanıtlamıştır” dedi. Son yıllarda reklam kirliliğinin arttığını kaydeden Dockx, reklam fiyatlarının yükseltilmemesi halinde bunun engellenemeyeceğini iddia etti.
İngiltere’den ITV’den Louise Sharpe ise TV’nin insanların hayatına en sık giren mecra olduğunu belirterek TV’nin güçlü bir reklam ve satış mecrası olarak etkisini sürdürdüğünü ifade etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.