Referandum heyecanı cepte

Vodafone, referandum heyecanını kullanıcılarının cebine taşıyor. “Referandum 2010 Özel Haber Paketi”ne...

11.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone, referandum heyecanını kullanıcılarının cebine taşıyor. “Referandum 2010 Özel Haber Paketi”ne abone olan Vodafonelular, referandumla ilgili tüm haberlere ücretsiz olarak ulaşabilecek. Pakete üye olmak için “OY” yazıp 5111’e kısa mesaj atılması yeterli oluyor.

“Referandum 2010 Özel Haber Paketi”ne abone olanlar, genel referandum haberlerinin yanı sıra siyasilerin sandığa gidişi, yurt genelinde yaşanan olaylar gibi haberleri de okuyabilecek.
Paket kapsamında, sandıkların kapanmasından sonra aboneler, her yarım saatte bir sonuçlarla ilgili son gelişmelerden ve siyasi partilerin yorumlarından haberdar edilecek.

Referanduma özel pakete abone olanlara ilk içerik gönderimi, 12 Eylül Pazar günü saat 10:00’da, “Bugün referandumda oyunuzu kullanmayı unutmayın” uyarısının ardından başlamış olacak. Referandumla ilgili haberler tüm sandıkların açılıp sonuçlar belli oluncaya kadar sürecek.

Vodafone aboneleri ayrıca, cep telefonlarında yüklü olan Vodafone live!’ın ana sayfasından “Referandum Özel” başlığı altında tüm güncel haberlere refarandum boyunca ücretsiz olarak ulaşabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.