Razorfish’in Başkanı Microsoft’a geçiyor

10 yıldır Razorfish’te yöneticilik yapan Jeff Lanctot, Microsoft'a geçmek için ajanstan ayrılıyor...

26.10.2009 - 00:00 | MediaCat

10 yıldır Razorfish’te yöneticilik yapan Jeff Lanctot, Microsoft’a geçmek için ajanstan ayrılıyor.
Başlangıçta üst düzey medya yöneticisi olarak görev aldığı Razorfish’teki görevine, geçen Eylül’den bu yana baş stratejist olarak devam eden Lanctot, önceleri Aveneue A Razorfish adıyla bilinen Razorfish’e 1999’da katıldı.

Lanctot, 2004’te aQuantative’e, 2007’de de Microsoft’a geçen Razorfish’te toplam 10 yıl görev yaptı.

Jeff Lanctot; Razorfish’in yeni sahibi ve Microsoft’un iştirakı olan Publicis Groupe’un da dahil olduğu ve büyük ölçekli reklamverenlerle ilişkileri yönetme sorumluluğunu içeren yeni görevinde, reklamcılık ve yayıncılık üzerine çözümler ve yeni fikirler sunacak.

Ajansta geçirdiği 10 yılın ardından, Razorfish’in Publicis Groupe’a geçmesinin, kendisine Publicis’te ya da başka bir şirkette ne yapmak istediğine dair düşünme fırsatı verdiğini belirten Lanctot, Microsoft’un sahip olduğu kaynakların onları çok ilgici çekici kıldığını, Micrososf ve Google’ın; alanın gerçek oyuncuları için yatırımları lüzumlu hale getirdiğini ve reklamverenler için bir platform ve eko sistem yarattığını sözlerine ekledi.

Kaynak: medyoloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.