Randstad Türkiye yeni ofisini İzmir’de açtı

Dünyanın en büyük ikinci işe alım ve insan kaynakları danışmanlık şirketi olan Randstad, iş dünyasını şekillendirmek tutkusuyla büyüyor.

28.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en büyük ikinci işe alım ve insan kaynakları danışmanlık şirketi olan Randstad, Türkiye’deki üçüncü ofisini 2012’in ilk ayında İzmir Alsancak’ ta açtı.

2008 ve 2009 yıllarından sonra 2010 yılında üçüncü kez “En Çok Ciro Büyümesi Gösteren Ülke” ödülünü almış olan Randstad Türkiye’nin şu anda bünyesinde 32’si danışman olmak üzere toplam 50 kişinin çalıştığı üç şubesi bulunmakta. 

Randstad Professionals ekibi çeşitli sektörlerdeki yönetici profillerini ve kilit mevkiilerdeki kişileri tanıyıp, rekabet ortamında şirketlerin performanslarının güçlendirilmesine ve katma değer sağlayacak yeteneklerin bulunup en hızlı şekilde şirketlere kazandırılmasını sağlıyor. Zengin aday veritabanı ile birçok sektörden orta ve üst düzey yönetici pozisyonları için işe alımlarını gerçekleştiriyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.