“Radyonun Gücü Buluşmaları”nın ikincisi 4 Mart’ta

Reklamcılık Vakfı'nın 2003 yılında başlatarak, mecraların daha etkin ve yaratıcı kullanımlarını desteklemek amacıyla düzenlediği "Mecra Bazlı Eğitimler" "Radyo - 2" ile devam ediyor.

21.02.2004 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılık Vakfı’nın 2003 yılında başlatarak, mecraların daha etkin ve yaratıcı kullanımlarını desteklemek amacıyla düzenlediği “Mecra Bazlı Eğitimler” “Radyo – 2” ile devam ediyor.

Seminerde; “Radyo dünyasını anlamak”, “Etkili yaratıcılık açısından araştırmaların yararı”, “Radyoyla marka yaratmada güncel yaklaşımlar”, “Yaratıcı etkiyi yükseltmede brief” konuları ele alınacak.

Seminerde; Radio Advertising Bureau (RAB)?da Reklamveren Danışma Kurulu Yöneticisi Andrew Ingram ile Müşteri İlişkileri Direktörü Mark Barber konuşmacı olarak katılacak.

Programa reklamveren ve reklam/medya ajanslarının üst ve orta düzeydeki pazarlama, marka, medya, stratejik planlama yöneticileri davet edilecektir.

“Radyonun Gücü Buluşmaları”nın sponsorluğunu Power Group üstleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.