MediaCat

Puma ve Adriana Lima’dan işbirliği

Adriana Lima, kadın antrenman ürünleri özelinde markanın yeni temsilcisi olacak.

Puma ve Adriana Lima’dan işbirliği

Puma, eski Victoria’s Secret modeli Adriana Lima ile işbirliğini duyurdu. Sosyal medya hesaplarında spor, fitness ve boks paylaşımları yapan Lima, Puma’yla işbirliği kapsamında iyi yaşam ve kadınların antrenman faaliyetleri üzerine çalışmalarına başlayacak ve aynı zamanda Puma‘nın küresel kampanyalarında da Puma Kadın Antrenman kategorisinin yüzü olacak.

Adriana Lima, işbirliğine dair değerlendirmesinde, “Kadınları desteklemek, teşvik etmek ve güçlendirmek benim için önemli. Bu, Puma ile ortak olmak istememin sebeplerinden biri. Marka, kadınları kendileri olmaya teşvik etmek için çok çaba sarf etti ve onlara çok çalışarak her şeyi yapabileceklerini gösterdi. İnsanlar beni podyumlarda ve magazin kapaklarında görüyorlar. Puma’yla yeni ortaklığım sayesinde şimdi kişisel gelişim yolculuğumu ve benim için sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürdürebilmenin yollarını onlarla paylaşmak istiyorum” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.