Puma phone Nisan’da satışa sunulacak

Puma ve Sagem Wireless, yeni iletişim aracını ve hizmetlerini tanıttı. Puma Phone, Nisan’da satışa sunulacak...

02.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Puma ve Sagem Wireless, yeni iletişim aracını ve hizmetlerini tanıttı. Puma Phone, Nisan’da satışa sunulacak.

Puma ve Sagem Wireless işbirliği ile geliştirilen yeni cep telefonu Puma Phone, geçtiğimiz günlerde Dünya Mobil Kongresi’nde basına ve sektöre tanıtıldı. Yeni telefonu “PUMA nasıl diğer spor markalarından çok farklıysa, Puma Phone da diğer tüm cep telefonlarından tamamen farklı.” diyerek tanımlayan Puma CEO’su Jochen Zeitz, tanıtımda “PUMA topluluğu ile daha iç içe olmak ve markanın temsil ettiklerini daha yakından paylaşabilmek istedik.  Sporu, yaşam tarzını ve modayı bir araya getiren Puma Phone, Puma’nın eğlence, spontanelik ve bireyselliği sahiplenen değerlerini yansıtıyor.” dedi.

Aktif ve akıllı: Puma Phone
Sıra dışı bir “smart phone” olan Puma Phone, internet, mesajlaşma, gps konum özellikleri, güneş ile şarj olma, görüntülü arama, Bluetooth paylaşım gibi üstün teknolojik işlevlere sahip. Tüm bu özellikler, kullanıcı ihtiyaçlarına daha özel çözümler sunmak amacıyla geliştirilmiş. Müzik oynatıcı ve entegre radyo ise, cihazı kullanıcının en keyifli arkadaşı haline getiriyor. Dinamik bir hayatın parçası olarak tasarlanan Puma Phone, çekici görünümüyle de bir moda aksesuarı haline getirilmiş.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.