MediaCat

Puffy’nin yeni marka yüzü Gülben Ergen

Gülben Ergen, Yataş Grup’un yeni markası Puffy ile anlaştı.

Puffy’nin yeni marka yüzü Gülben Ergen

Yataş Grup’un yeni uyku markası Puffy’nin marka yüzü Gülben Ergen oldu. Gülben Ergen’in doğru yatak ve yastıkla iyi uyuyup mutlu olmanın mümkün olduğunu gösterdiği reklam filmi ilerleyen günlerde yayına girecek.

Puffy’nin marka yüzü olan Ergen, işbirliğini, “Uykuma dikkat ederim, düzeli çalışırım. Bu anlamda herkes iyi uyusun diye yola çıkan Puffy ile el ele yürümekten çok mutluyum. Arkasında Yataş Grup gibi köklü bir firmanın uzmanlığı ve gücüyle Puffy markasını tanıtmanın heyecanını yaşıyorum. Reklam çekimlerimiz çok keyifli geçti, artık iyi uykunun sırrını buldum” sözleriyle değerlendirdi.

Gülben Ergen gibi bir isimle işbirliği yapmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın ise, “Herkesi hayal ettiği iyi uykuyla buluşturmak için yola çıkan Puffy’i Türkiye’nin en sevilen isimlerinden Gülben Ergen ile tanıtmak istedik. Yatak, baza, başlık setleri, yastık ve yorgandan oluşan ürün ailemizi Gülben Ergen ile birlikte tüketicilerle buluşturacağız. Puffy’nin tüm reklamlarında Gülben Ergen’i göreceksiniz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.