MediaCat

Publicis Modem’de yeni yapılanma

Publicis Group, dijital iletişim süreçlerinin aldığı yeni boyutları göz önüne alarak yeni bir yapılanmaya gitti.

Publicis Modem’de yeni yapılanma

2010 yılında Publicis Modem’i bünyesine katan Publicis Group, dijital iletişim süreçlerinin aldığı yeni boyutları göz önüne alarak yeni bir yapılanmaya gitti.

Hizmet verdikleri ve verecekleri markaların stratejileri ve iletişim planları doğrultusunda yaptıkları çalışmaları dijital platformlara ve teknolojilere daha da iyi entegre edebilmek ve grubun bu yöndeki gücünü artırmak amacıyla, Publicis Yorum ve Publicis Modem şirketlerimizin yönetimini üst düzeyde birleştirdi.
 
Publicis Modem bundan böyle, Publicis Yorum İcra Kurulu Başkanı ve COO Faika Ergüder’e bağlı olarak yönetilecek. Faika Ergüder’in önderliğinde, Publicis Modem İcra Kurulu Üyesi Vincent Bouvard ve Publicis Modem Genel Müdür Yardımcısı Elif Tözge, Publicis Modem ekiplerinin yönetimini ve şirketin tüm çalışmalarını yürütmeye devam edecekler.Publicis Modem yöneticileri Can Saracoğlu ve Erhan Yürük ise, Publicis Modem İcra Kurulu Üyesi olarak, Publicis WW Türkiye’de görevlerini sürdürmeye devam edecekler.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.