MediaCat

Publicis Modem Nurun çatısına dâhil oldu

Ajans, Publicis Worldwide’ın ana dijital ajansı Nurun’un bünyesine katıldı.

Publicis Modem Nurun çatısına dâhil oldu

Publicis Worldwide‘ın duyurusunu Kasım 2014’te yaptığı ana dijital ajansı Nurun, Türkiye’deki operasyonlarına bünyesine dahil ettiği Publicis Modem ile başlıyor. Genel müdür Elif Tözge liderliğinde, farklı disiplinlerden gelen 30 kişilik bir ekipten oluşan ajans, 20 Nisan’da Nurun İstanbul olarak hizmet vermeye başladı.

Nurun İstanbul, Türkiye’de “insan odaklı deneyim” ajansı olarak fark yaratmayı ve sahip olduğu küresel uzmanlıkla markaların kendi alanlarındaki değişime öncülük etmelerini sağlamayı hedefliyor. Ajans, İstanbul’da ING Bank, Nestle, Anadolu Efes, Beymen Club gibi müşterilere hizmet verirken, küreselde ise Apple, Coca-Cola, Heineken, L’Oreal, Nestle ve Tesla Motors gibi önemli markalara hizmet veren bir ağın parçası olacak. Küresel ölçekte Nurun, 14 ülkede, 30 ofiste konusunda uzman 4 bin kişilik bir ağa sahip. Bu ağın içerisinde Almanya’dan Pixelpark ve Londra’dan Poke gibi ajanslar da dâhil.

Nurun İstanbul’un genel müdürü Elif Tözge ajansı “Nurun’un özünde dijital var ama şirket bunun çok daha ötesine geçiyor. Tüketiciyi yolculuğu boyunca izliyor ve bu yolculukta marka ve tüketiciyi buluşturacak yeni deneyimler yaratıyor” diye tanımlıyor.

Network CSO’su David Gompel “Küresel ölçekte hizmet veren, insan odaklı bir deneyim ajansı olarak, kendimizi dijital alanda gelişmiş ve hızla büyüyen Türkiye pazarında göstermemiz kaçınılmazdı. İstanbul’daki varlığımız buradaki müşterilerimize eşi bulunmaz bir tasarım ve teknoloji uzmanlığı sunuyor ve küresel alanda insan davranışını anlama konusundaki yetkinliğimizi artırıyor” diye ekliyor.

Nurun, doğrudan Publicis Worldwide CEO’su Arthur Sadoun’a bağlı çalışan, CSO David Gompel ve CTO Steve Tremblay tarafından yönetiliyor.

Nurun İstanbul, Publicis Grup‘un Bomonti’deki yeni binasında hizmet verecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.