Protel genel müdürlüğüne atama

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlayan Protel ailesi büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor...

04.12.2008 - 11:01 | MediaCat

Konuk ağırlama sektörüne sunduğu iş çözümleri ile kurulduğu günden bu yana müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlayan Protel ailesi büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Protel’ in donanımlı ekibinin Genel Müdürlüğü’nü 2008 yılı Kasım ayı itibariyle Serhat Araşan üstlenmiş bulunuyor.

1989 yılında kurulan Protel, kurulduğu günden bu yana konuk ağırlama sektörüne nitelikli çözümlerle hizmet veriyor. Dünyada kendi alanında lider iş çözümlerini bir araya getirerek işletmelere sunan Protel’in yirmi yıllık tecrübe ve bilgi birikimi, rekabetçi teknolojileri en uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunmasındaki en önemli katma değeri oluşturuyor. Protel’in giderek genişleyen ürün ve hizmet yelpazesi ile profesyonel ekibinin yönetimini Serhat Araşan üstlenmiş bulunuyor. Genel Müdürlük görevine Serhat Araşan’ın getirildiği Protel’de Yönetim Kurulu Başkanlığını ise Metin Arghan yürütmeye devam ediyor.

Protel Genel Müdürü Serhat Araşan, yeni görevine ilişkin olarak şunları söyledi: “Protel olarak sunduğumuz çözümler küresel çapta en çok tercih edilen, başarısı kanıtlanmış, katma değeri yüksek ürün ve hizmetlerden oluşuyor. Protel olarak hedefimiz, profesyonel ekibimiz ve nitelikli çözümlerimizle konuk ağırlama sektörümüz için değer yaratmaya devam ederek Protel’in sektöründeki öncü ve lider konumunu güçlendirmek.”

Protel Yönetim Kurulu Başkanı Metin Arghan, Serhat Araşan’ın Protel ailesine katılmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Son derece dinamik bir sektördeyiz. Gerek sektörün ihtiyaçlarını gerekse teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek servislerimizi de bu doğrultuda yapılandırmalıyız. Dünyadaki gelişmeleri çalışmalarımıza vakit geçirmeden yansıtmak ve daha nitelikli hizmet sunabilmek için deneyimli isimlerle birlikte çalışmak büyük önem taşıyor. Bu nedenle yeni Genel Müdürümüz Serhat Araşan ile her zaman olduğundan daha hızlı adımlar atarak büyüyeceğimize inanıyorum.”

1960 yılında Ankara’da doğan Serhat Araşan Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. 1984 yılında Turyağ A.Ş’ de, 1985-1989 yılları arasında IBM Türk’te Satış Temsilcisi olarak görev yaptı. 1989 yılında Oksi Medikal’i kurdu ve 1995 yılına kadar bu şirketin yöneticilik görevini sürdürdü. Yaşamına bir süre Kanada’da devam eden Araşan, 2004 yılında Türkiye’ye döndü. 2004 yılında kurduğu müzik yapım firması ile başarılı çalışmalara imza atan Araşan, bu zaman zarfında Protel’in organizasyon çalışmalarına da katıldı. Araşan, 2008 yılı Kasım ayından itibaren Protel’in Genel Müdürlüğünü üstlenmiş bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.