Project House ve Sitecore’dan işbirliği

İkili yeni bir iş ortaklığı anlaşması imzaladı.

24.01.2017 - 08:50 | MediaCat

Project House ve Sitecore'dan işbirliği

2010 yılında HAVAS ailesine dahil olan entegre iletişim grubu Project House, dijital deneyim pazarlaması yazılımları alanında faaliyet gösteren Sitecore Experience Platform ile yeni bir iş ortaklığı anlaşmasına imza attı.

İmzalanan işbirliğiyle birlikte Sitecore’un markaların dijital platformlardaki içeriklerinin yönetimi, müşteri deneyiminin ölçülmesi, iletişim otomasyonunun sağlanması ve kişiselleştirilmiş e-ticaret yapısının ölçeklenebilir olarak sunulması gibi hizmetlerinden Avrupa ve Kuzey Amerika’nın ardından Türkiye ve yakın coğrafyadaki markaların da yararlanması hedefleniyor.

Yeni birliktelik hakkında konuşan Sitecore International Başkanı Thomas G. Andersen yaptığı açıklamada Project House HAVAS ile gerçekleştirdikleri iş ortaklığının kendileri için çok heyecan verici olduğunu ve bu ortaklık sayesinde Türkiye’deki müşterilerine fark yaratan ve katma değerli dijital deneyim projeleri yarattıklarına inandıklarını söylerken Project House HAVAS CEO’su “Sitecore platformu, markalarımıza yaratıcılık, içerik ve data güçlerimizi birleştirerek, üretilebilecek en iyi dijital deneyimi tasarlamamıza imkân verdiği için heyecanlıyız” dedi. Project House HAVAS Chief Growth Officer Cüneyt Devrim ise konuyla ilgili şu açıklamada bulundu:

“Bu iş ortaklığı bizim vizyonumuzda olan zaten yıllardır Türkiye’de verdiğimiz dijital servisleri yakın coğrafyamızda hayata geçirme imkânı verecek. Artık servis ve çözümlerimizi müşterilerimiz için internet siteleri/mobil uygulamalar yerine deneyim platformları olarak kurguluyoruz ve müşterilerimizin beklediği stratejik fayda da bu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.