Project 03 kapılarını açtı

İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen festival, ziyaretçilerini kabul etmeye başladı.

16.05.2017 - 08:50 | MediaCat

Project 03 kapılarını açtı

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen iletişim festivali Project 03, “İletişim basittir, bu yüzden de karmaşıktır” temasıyla santralistanbul kampüsünde kapılarını açtı. Öğrencilerin yıl boyunca ürettikleri yaratıcı projelerin sergilendiği festival 2 Haziran’a kadar takip edilebilecek.

Ödüllü reklam kampanyaları, fotoğraflar, videolar ve çeşitli enstalasyonların sergileneceği etkinlikte İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin farklı bölümlerinde eğitim gören öğrencilerin projeleri ziyaretçilerle buluşacak. Küratör Derya Yücel’in koordinatörlüğünde, bu sene Kısa Devre başlığı altında düzenlenen ve Arthere, Robotik Hayaller ve Taşeron sanat inisiyatiflerini bir araya getiren bir serginin de beğeniye sunulacağı etkinlikte bu yıl İletişim Üzerine Konuşmalar başlıklı bir konuşma serisi de olacak.

12 Mayıs’ta ilk etabı gerçekleştirilen ve 26 Mayıs’ta de ikinci oturumu düzenlenecek festivale Bige Örer, Nevzat Sayın, Bülent Somay, Celil Oker, Can Faga, Şirin Payzın, Aslı Tunç, Erkan Saka, Yalçın Kılıç, Bager Akbay, Işıl Eğrikavuk, Çelenk Bafra, Ayşegül Bahçıvanoğlu ve Simge Burhanoğlu gibi kendi alanlarında önemli çalışmalara imza atmış isimler katılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler, etkinlik programına buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.