Prodüksiyonlar kontrol altında

Türkiye’de bir ilk. Reklam prodüksiyonları Satınalma ve Kontrol Şirketi Noktainazar müşterilerine hizmet vermeye başladı.

15.08.2007 - 17:31 | MediaCat

Türkiye’de bir ilk. Reklam prodüksiyonları Satınalma ve Kontrol Şirketi Noktainazar müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Ülkemizde hızla gelişerek büyüyen ve kendi içinden çeşitli iş kolları çıkaran reklam sektörüne yeni bir halka daha eklendi. Noktainazar, Türkiye’de ilk kez gerek reklamverenlere gerekse reklam ajanslarına reklam prodüksiyonları satın alma ve kontrol hizmetini vermeye başladı.

Reklam prodüksiyonlarını “check point” adını verdikleri sistemle değerlendiren Noktainazar, bu sistem sayesinde kötü sürprizlerin önüne geçmeyi ve en kaliteli prodüksiyonu en uygun bütçeye müşterileri adına satınalmayı hedefliyor.

ISO 9001 kalite belgesine sahip olan Noktainazar, ajanslarla koordineli olarak projeleri başlangıç, tedarikçi, bütçe, sözleşme, telif, yapım gibi kontrollerden geçirerek yürütüyor ve proje sonunda müşterilerine detaylı raporlama sunuyor.

Bu sistemi bir özel şirkette 100’ü aşkın reklam prodüksiyonu üzerinde uyguladığını belirten Noktainazar’ın kurucusu Mustafa Fener, özellikle reklamverenlerin bu sistem sayesinde %20’lere yakın bir tasarruf sağladıklarını belirtiyor.

www.noktainazar.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.