Prnet iletişim ajansını seçti

Türkiye'nin İlk Medya Tabanlı Bilgi Teknolojileri Şirketi olan Prnet, halkla ilişkiler ve iletişim...

05.09.2008 - 11:25 | MediaCat

Türkiye’nin İlk Medya Tabanlı Bilgi Teknolojileri Şirketi olan Prnet, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı hizmeti kapsamında Denove Halkla İlişkiler ile çalışmaya başladı.

PRNet, bugün Türkiye’nin en büyük 10 şirketinden 7’sine, en büyük 4 telekomünikasyon kuruluşuna, en büyük 3 holdingine ve farklı sektörlerden 400’ün üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veriyor. Son beş senede yıllık ortalama yüzde 24 oranında büyüme gösteren PRNET, 22 milyon haber/yazı ile Türkiye’nin en geniş dijital basın arşivine sahip kuruluş olarak öne çıkıyor. 2 binin üzerinde kurum adı, 5 binin üzerinde marka, 2 bin 500 kurumsal temsilci ve 39 sektör bazında veri üreten PRNet, 55 terrabyte büyüklüğünde kodlanmış verisi ile Türkiye ekonomisinin belleğine ayna tutuyor.

Denove Halkla İlişkiler’in müşteri portföyünde PRNET’in yanı sıra Laura Baresse, e-rider, Mozaik Tekstil, Nexum Boğaziçi ve Nexum Creative yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.