MediaCat

PRactice’e yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

PRactice’e yeni müşteri

Reklam ajansı Reklamania Creative bünyesinde hayata geçen dijital proje ve yetenek yönetimi ajansı Cats & Dogs yeni dönem iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’tan hizmet alacak. PRactice, yeni müşterisi Cats & Dogs’a stratejik iletişim danışmanlığı, lider iletişimi, kurumsal iletişim, itibar yönetimi, kriz iletişimi ve medya ilişkileri alanlarında danışmanlık, planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri verecek.

Reklamania Creative Ajans Başkanı Yalkın Yel, “Her markanın kendi amaçlarına uygun stratejileri ve işleri kurgularken, kültürümüzün bir parçamız olduğunu unutmuyoruz; zamanın ruhunu göz ardı etmiyoruz. İlk projesinde kırdığı TikTok rekoruyla başarısını kanıtlayan dijital proje ve yetenek yönetimi ajansımız Cats & Dogs zamanın ruhunu ve kültürel dinamikleri iletişime taşıyan bir platform. Cats & Dogs, dijital düşünebilme becerisini bir adım ileriye taşıyor; markaların hedef kitleleriyle akran ilişkisi kurabilmesi için markaya özel projeleri ve markaya özel elçileri yönetiyor ve bunu yeni nesil bir yetenek menajerliği yapısıyla birleştiriyor. Cats & Dogs’un iletişim çalışmaları için, işini yakından bildiğimiz, yakından tanıdığımız PRactice’ten PR tarafında danışmanlık ve hizmet almaya karar verdik” dedi.

Reklamania ile farklı markalar için işbirliklerinde yakaladıkları uyumun sektörde örnek oluşturacak yeni bir kimlik kazandığını söyleyen PRactice Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı Mert Birdoğan da, “Entegre iletişimin gereği olan ajanslar arası işbirliğinin, pratikte nadiren proaktif sinerjiye dönüşebildiği bilenen bir gerçek. Bugüne dek Reklamania ile birlikte hep 1+1=3 başarısı elde ettik. Ortak müşterilerimize katma değer sağlayan profesyonel dostluğumuz, birbirimizin uzmanlığımıza saygımız ve birlikte düşünebilme becerimiz şimdi yeni bir ivme kazanıyor. Yeni nesil bir öykü anlatıcısı olarak gördüğümüz Cats & Dogs’un iletişim öyküsünün anlatıcısı olacağız. Bu, bizlere heyecan veriyor” diye konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.