Pozitif PR’a yeni müşteriler

Pozitif PR müşteri portföyüne iki yeni müşteri dahil etti. Entegre pazarlama iletişimi çözümleri sunan Pozitif PR; müşterileri arasına...

17.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Entegre pazarlama iletişimi çözümleri sunan Pozitif PR; müşterileri arasına Bodrum’da prestijli gayrimenkul projelerine imza atan Cumberland Properties ile Casio, Pierre Cardin, Puma, Camel Active ve Pierre Lannier saat markalarının Türkiye Distribütörü Ersa A.Ş.’yi kattı.

Faaliyetlerini, Avrupa’nın en büyük bankacılık organizasyonlarından biri olan Unicredit Group işbirliği ile yürüten Cumberland Properties; Bodrum, İstanbul ve Londra’da bulunan ofisleri aracılığıyla, ikisi tamamlanmış (Seaview Regency Exclusive, Seaview Regency Prestige), üçü (Woodland Regency, Valley Gardens Regency, Yalı Seaside Regency İstanbul) halen devam eden beş proje yürütüyor.

1986 yılından bu yana önde gelen saat markalarını Türkiye’ye getiren Ersa A.Ş., yurt çapındaki 850’yi aşkın bayisi aracılığıyla yılda yaklaşık 350.000 adet saat satışı gerçekleştiriyor.

Cumberland Properties ile Ersa A.Ş.’ye medya ilişkileri ve dijital iletişim danışmanlığı hizmetleri verecek olan Pozitif PR halen, Gemsan A.Ş. ve SGS A.Ş. Tüketici Ürünleri Departmanı’na pazarlama faaliyetleri danışmanlığı, Ağustos Film Karbeyaz Sinema Filmi’ne medya ilişkileri ve sponsorluk ilişkileri hizmeti veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.