Portfolyolar.com yayın hayatına başladı

Türkiye’de ilk kez, freelance ya da çalışan sanatçıların eserlerini ve yaratıcı fikirlerini, kurumlarla buluşturan bir web sitesi yayına başladı.

08.08.2005 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de ilk kez,yaratıcı alanlarda üretim yapan (Plastik sanatlar, tasarım, fotoğraf vb.)
sanatçıların eserlerini ve yaratıcı fikirlerini, kurumlarla buluşturan bir web sitesi yayına başladı.
Tüm sanatçıların portfolyolarını sergileyebilecekleri bir platform olan Portfolyolar.com, sanat galerileri, basın ve medya kuruluşları, reklam ajanslarına yönelik hizmet veriyor.
Portfolyolar.com, üyelik sistemiyle işleyen bir yapılanma. Özellikle, reklam ve tanıtım sektörü, basın, yayıncılık, mimarlık, turizm, tekstil vb. sektörlerindeki çok sayıda firmanın ve profesyonelin, yaratıcı beyinlere ve yeteneklere ulaşmada ideal ve etkili bir çözüm sunulması planlanıyor. Ayrıca, sanatçıların ürün ve tasarımlarını çok daha geniş bir çerçevede tanıtabilmesi, konuyla ilgilenen ulusal ya da uluslararası tüm kişi ve kurumlara erişebilecek ölçüde bir sunum tabanına ulaşmada önemli bir fayda yaratabilmesi de hedefleniyor. Portfolyolar.com’un bu projesi sadece üye portfolyolarının internet ortamında sunumuyla sınırlı değil! Sanatçıların baılantı kurabilecekleri kurumlara ulaşmalarında etkin bir multimedya desteği saılanacak. Bu amaç doğrultusunda ilk olarak, Portfolyolar.com sitesinde yer alacak portfolyoları içeren tanıtım cdlerinin hazırlanarak 2006 başında ilgili kuruluşlara ulaştırılması planlanıyor. Sitenin projelendirme, tasarım ve kurulum aşamalarında, web uygulamaları ve e-ticaret çözümleri firması Teknoart Bilişim Hizmetleri’nin web tasarımı çözümleri uygulandı. Ana yapılandırmasını 4 ana kategori üzerinde (Fotoğraf- Tasarım- Animasyon- Plastik Sanatlar) kuran Portfolyolar.com, alt kategorilerinde resimden ebruya, endüstriyel tasarımdan takı tasarımına, karikatürden heykele, belgesel fotoğrafçılıktan animasyona kadar birçok görsel sanat disiplinini bir araya getiriyor. Siteye www.portfolyolar.com adresinden ulaşmak mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.