Playhouse Disney Channel Türkiye’de yayına başlıyor

The Walt Disney Company, Türkiye’de okul öncesi çocuklar ve ailelerine yönelik Playhouse Disney Channel’ın...

20.08.2010 - 00:00 | MediaCat

The Walt Disney Company, Türkiye’de okul öncesi çocuklar ve ailelerine yönelik Playhouse Disney Channel’ın yayına başlayacağını açıkladı. 1 Eylül’de yayına başlayacak olan kanal, Disney Channel’daki Playhouse Disney programlarına dayanıyor. 2-7 yaş arası çocukları ve ailelerini hedefleyen Playhouse Disney, Mickey Mouse Clubhouse; Handy Manny; Special Agent Oso; Imagination Movers ve Jungle Junction gibi önemli programlar, temel matematik; dil becerileri; sağlıklı beslenme; yaşam; sosyal beceriler gibi temaları içeriyor.

Disney Channels, Gelişmekte Olan Pazarlar Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Maciej Bral, yaptığı açıklamada, “Playhouse Disney’in Türkiye’de yayına başlaması ile birlikte Disney markalı kanallarımızı genişletmiş olmaktan çok memnunuz” dedi.

Playhouse Disney, 2.7 milyondan fazla izleyici ile 2010 yılında 8 EMEA pazarının 6’sında lider okul öncesi çocuk kanalı oldu. Playhouse Disney, bir kanal veya program bloğu olarak EMEA bölgesi çapında, 72 ülkede 26.4 milyon hanede izlenebiliyor.

gazetevatan.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.