MediaCat

Pickle Social Content Studio

Günümüz dünyasına ayak uydurmak, ancak her an tetikte olmakla mümkün. Pickle Social Content Studio, sosyal medya odağıyla hem içerik planları hem de markaların global görsel bankaları için 300 metrekarelik stüdyosuyla çalışmalarına devam ediyor.

Pickle Social Content Studio

Günlük hayatımızda tükettiğimiz içerik sayısını sadece düşünmek bile sosyal medya ekosistemini anlamak için yeterli. İletişimin yeni hali, bu denli hızlı bir tüketim karşısında kendine özgü ihtiyaçlar doğuruyor. Bu ihtiyaçların en önemlisi ise bu hızı karşılayabilecek bir yapı kurmak.

Yapıyı kurarken, eskiden tüm sektörün alıştığı sistem olan proje bazlı çalışma prensibi yerine sürdürülebilir bir iş akışı oluşturmak uzun vadede hıza katkıda bulunuyor. Her proje başına anlaştığımız bir fotoğrafçı yerine ajans bünyesinde bulunan ve markayı daha iyi tanıma potansiyeline sahip yeteneklerin önemi artıyor. Günümüzün hızlı dünyasına ayak uydurmak, ancak her an tetikte olmakla mümkün.

Pickle Social Content Studio

Pickle Social Content Studio

Pickle Social Content Studio, tamamen sosyal medya odağıyla birlikte hem içerik planları hem de markaların global görsel bankaları için 300 metrekarelik stüdyosuyla çalışmalarına devam ediyor. Sürdürülebilirlik prensibiyle tamamen ajans ekibi içinde yer alan photographer, videographer ve stylist’lerle ilerlenerek uzun vadede işin verimliliği ve kreatif etki alanı artırılıyor.

Pickle Social Content Studio

Bu yapıya eklenen Pickle Social bünyesindeki stratejist, performans yöneticisi, sosyal medya uzmanı gibi ekip üyeleri; Pickle Social Content Studio ekibiyle birlikte çalıştıkları için hem rasyonel hem de kreatif anlamda kolektif bir bilgi havuzu yaratılıyor. İşin sırrı, bu havuza eklenen bilgilerin tüm ekip üyeleri tarafından oluşturulması. Sistemi, ancak bu birliktelik anlamlı kılıyor.

Pickle Social Content Studio‘nun gelecek dönem hedeflerinin en önemlisi her zaman olduğu gibi hızla değişen trendleri ortak bilgi havuzunda toplamak ve ihtiyaçlara hemen adapte olmak. Ekip, bu adaptasyon sürecinde sosyal medyada standart hizmet olarak sunulan fotoğraf ve video üretimine ek olarak YouTube özelinde konsept üretimi ve prodüksiyonunda da sürdürülebilirliği hedefliyor.

Pickle Social Content Studio

Kısa ve orta vadede en önemli içerik konsepti olarak konumlanacağını gördüğümüz markanın hikâyesini anlatan içerikler için prodüksiyon anlamında gelişimi sürdürmek ise Pickle Social Content Studio‘nun bu yoldaki en önemli gündemi. Çünkü; iletişim yoğunluğunun zirve yaptığı bu ekosistemde markanın ayrıştırıcı özelliklerinin tüketiciye geçmesi, marka – tüketici arasındaki bağın en önemli unsuru.

İletişim: hi@picklesocial.com

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.