MediaCat

Philip Morris/Sabancı’da atama

Philip Morris/Sabancı İnsan Kaynakları ve Balkanlar & Ortadoğu Organizasyon Geliştirme Direktörlüğü görevine Andreea Chiriac atandı.

Philip Morris/Sabancı’da atama

Philip Morris/Sabancı İnsan Kaynakları ve Balkanlar & Ortadoğu Organizasyon Geliştirme Direktörlüğü görevine Andreea Chiriac atandı. 1970 doğumlu Chiriac, 1993 yılında Bucharest Üniversitesi’nden mezun oldu.

Chiriac, Philip Morris International’daki kariyerine 1998’de Romanya’da  Eğitim ve Geliştirme Uzmanı olarak başladı. Sonraki yıllarda, İnsan Kaynakları fonksiyonunda artan sorumluluklar alarak, Yönetim ve Organizasyon Geliştirme Müdürü, Ücretlendirme ve Sosyal Haklar Müdürü ve Romanya & Bulgaristan İnsan Kaynakları Direktörü İş Ortağı gibi çeşitli görevlerde bulundu. Üstlendiği sorumluluklarda sürekli başarı sergileyen Andreea Chiriac, Kasım 2010’dan bu yana Ukrayna İnsan Kaynakları Direktörü İş Ortağı olarak görev yapıyordu.

Philip Morris International’ın Ukrayna, Romanya ve Bulgaristan’daki İnsan Kaynakları’nın gelişimine başarılı bir şekilde liderlik eden Chiriac, şimdi PM Türkiye organizasyonuna katılıyor ve Philip Morris/Sabancı İstanbul merkez ofisinde görev yapacak. 

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.