Pfizer’in sanal kariyer etkinliği yeniden yayında

Türkiye’nin ilk sanal kariyer etkinliği “Pfizer’de Gelecek Var” yeniden gençlerle buluşuyor.

21.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin ilk sanal kariyer etkinliği olan ve bugüne kadar yaklaşık 15 bin gencin katıldığı “Pfizer’de Gelecek Var” yeni yüzü ve yeni sürprizlerle www.gelecek-var.com adresinde yayına geçti.

“Pfizer’de Gelecek Var”, öğrencilere ilaç sektöründe kendilerini nasıl iş fırsatlarının beklediği konusunda fikir vermeyi hedefliyor. Geleceğini Türkiye’nin en büyük ve toplum açısından en önem taşıyan sektörlerinden biri olan sağlık sektöründe inşa etmek isteyenleri Pfizer ile tanıştırmayı amaçlıyor.

Geçen yıl binaları, bahçesi, eğitmenleri ile gerçeğinden farksız sanal bir kampüste karşılanan gençleri, bu yıl sanal kampus yerine Pfizer’in Ortaköy’deki merkez ofisinin simülasyonu karşılıyor. Katılımcılar www.gelecek-var.com adresinden kaydolarak Pfizer Ortaköy Merkez Binası’nın simülasyonunda gerçek iş hayatını deneyimleyebiliyorlar. Eğitimlere katılıyor, Pfizer odalarını ziyaret ediyor, yarışmalara katılıp Pfizer’de nasıl bir geleceğin kendilerini beklediğine tanıklık edebiliyorlar. Gençler sanal ofiste gezerek diledikleri zaman Pfizer üst düzey yöneticilerinin sunumlarını izleyip farklı pozisyonlarda çalışan Pfizer’lilerden işlerinin detaylarını öğrenebiliyor.

Ayrıca, “Pfizer’de Gelecek Var” e-kariyer etkinliği içerisinde düzenlenen Marketing E-xpedition pazarlama vaka yarışması ile yeteneklerini gösteren gençler, Pfizer’de üç aylık staj imkanı yakalıyorlar.
   

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.