Pfizer Türkiye iletişim ajansını seçti!

1957 senesinden bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Pfizer, iletişim ajansını seçti.

31.05.2011 - 00:00 | MediaCat

1957 senesinden bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Pfizer, iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütme kararı aldı. Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Deniz Van Basselaere, “Yeni Pfizer ile birlikte, topluma yakın yüzümüzü ön plana çıkarıyoruz. Hastalarımıza ve topluma ulaşmak için birçok yeni proje üzerinde çalışıyor, hedef kitlelerimiz ve paydaşlarımızla onların tercihlerine uygun iletişim araçlarıyla bağlantıya geçiyor ve bu çalışmalarımızı başarıyla hayata geçirmek için alanında uzman iş ortaklarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu sebeple Pfizer’e farklı ve yaratıcı bakış açıları sunabilecek yeni bir ajansla yollarımızı birleştirdik. Marjinal Porter Novelli ile iletişim faaliyetlerimizi en etkin şekilde yürütmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak Pfizer Türkiye ile çalışmaktan dolayı büyük bir heyecan, mutluluk ve gurur duyduklarını ifade ederken, Porter Novelli CEO’su Gary Stockman “Porter Novelli’nin sağlık sektöründe kurumsal iletişimden hasta eğitimine ve ürün pazarlamasına kadar pozitif dönüşüm oluşturmak konusunda pek çok deneyimi var. Pfizer ile ABD’de, Avrupa’da ve Afrika’da daha önce pek çok kez birlikte çalıştık. Pfizer Türkiye’nin de Porter Novelli ailesine katılmasından dolayı son derece mutluyum” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.