Pfanner yeni distribütörünü belirledi

150 yılı aşkın süredir doğal ve yüksek kaliteli içecekler üreten Pfanner Türkiye'deki faaliyetlerini yürütecek yeni...

06.11.2008 - 11:27 | MediaCat

150 yılı aşkın süredir doğal ve yüksek kaliteli içecekler üreten Pfanner Türkiye’deki faaliyetlerini yürütecek yeni distribütörünü belirledi.

Insiderinvest firması ile anlaşan Avrupa’nın lider markası Pfanner’ın ürünleri Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’nda sektör temsilcileri ve ziyaretçilerle buluştu.

70’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle paylaşan dünyanın en büyük içecek üreticilerinden Pfanner, Türkiye pazarına yönelik çalışmalarını hızlandırdı. Türkiye’nin hem sahip olduğu nüfus hem de giderek artan bir şekilde sağlıklı beslenmeye önem vermesi ile önemli bir ülke olduğunu belirten Pfanner, çalışmalarına kalıcı bir iş ortağı ile devam edeceklerini açıkladı. Yeni distribütörünü insiderinvest olarak belirleyen firma ilk ortak faaliyetlerini Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’nda gerçekleştirdi. 5 – 8 Kasım tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleştirilecek fuar boyunca ziyaretçiler ileri üretim teknikleriyle üretilen Pfanner meyve sularını tatma imkanı bulacak.

Pfanner’ın zengin ürün seçeneklerini fuar katılımcılarıyla buluşturan insiderinvest yetkilileri kısa sürede Marmara bölgesindeki satış noktalarının büyük bölümünde yer alacaklarını açıkladı. Migros, Metro, Real gibi büyük zincir marketlerde de satışa sunulan Pfanner ürünleri yeni bayilerin de katılımıyla gittikçe daha fazla satış noktasında yer alıyor.

Türkiye’de 2 litrelik ambalajla sunulan tek meyve suyu markası olan Pfanner’ın Türkiye’deki satışlarının büyük bölümünü de bu seçenek oluşturuyor. Özellikle çocuklu ve kalabalık ailelerin tercihi olan 2 litrelik ambalajların kısa sürede Türk tüketiciler tarafından benimsendiğini belirten insiderinvest yetkilileri tüketicileri önümüzdeki aylarda yeni ürünlerle tanıştırmaya devam edeceklerini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.