Pepsi ünlü avına çıktı

Pepsi gençlere milyonlarca Pepsi ambalajının üzerinde kendi fotoğraflarını yer verme şansını sunmuştu. Şimdi de Pepsi ambalajlarının üzerinde yine Pepsi tüketicilerinin seçtiği ünlü isimler yer alacak.

08.08.2007 - 10:27 | MediaCat

Pepsi gençlere milyonlarca Pepsi ambalajının üzerinde kendi fotoğraflarını yer verme şansını sunmuştu. Şimdi de Pepsi ambalajlarının üzerinde yine Pepsi tüketicilerinin seçtiği ünlü isimler yer alacak.

Dünyada ambalajları üzerinde birçok ünlü isme yer veren Pepsi, Türkiye’de de yeni ambalajlarında hangi ünlünün yer alacağının belirlenmesi için web sitesine entegre ettiği bir anket ile araştırmaya başladı. İnternet üzerinden www.pepsi.com.tr adresinden gerçekleştirilecek oylamaya katılanlar milyonlarca Pepsi ambalajı üzerinde yer alacak ünlü ya da ünlüleri belirleyecekler. Yani Pepsi tüketicileri içecekleri Pepsi kutuları üzerinde görmek istedikleri ünlülere kendileri karar verecekler. Tüketiciler ünlü tercihlerini yaparken, tercih nedenlerini de yazmak durumunda olacaklar. Ekim ayı sonuna kadar yapılacak oylamada çok oy alan ve tercih nedeni en uygun görülen ünlü belirlenerek Pepsi ambalajlarında yer almaya başlayacak. Kampanyanın sonuçları heyecanla bekleniyor.

Bu kampanyanın yurtdışı ayağında yer alan ünlüler; Thierry Henry, David Beckham ve Black Eyed Peas. Pepsi Türkiye web sitesinde oluşturulacak listede her platformdan temsilcilerin yer alacağını tahmin ettiğini, sadece müzik ve futbolla sınırlı olmadıklarını belirtiyor.

Pepsi, geçtiğimiz günlerde başlattığı yeni marka stratejisi ile gençleri hayatın sunduğu sonsuz fırsatları keşfetmeye, kendi yollarını seçmeye davet etmişti. Bu felsefe doğrultusunda gerçekleştirilen ilk kampanya olan “Fotoğrafını gönder, kendini göster!” ile Pepsi gençlere milyonlarca Pepsi ambalajının üzerinde kendi fotoğraflarını yer verme şansını sunmuştu. Şimdi de Pepsi ambalajlarının üzerinde yine Pepsi tüketicilerinin seçtiği ünlü isimler yer alacak; bakalım ünlü avı nasıl sonuçlanacak!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.