Pegasus’tan 55 YTL’nin altında biletler!

Türk yolcuları ’ucuza uçurmakta en iddialı’ havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus 55 YTL’ye çektiği fiyatlarını 1 Kasım’dan itibaren daha da aşağı indirecek.

03.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Türk yolcuları ’ucuza uçurmakta en iddialı’ havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus 55 YTL’ye çektiği fiyatlarını 1 Kasım’dan itibaren daha da aşağı indirecek.

Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, “Radikal bir karar aldık; 1 Kasım’dan sonra fiyatlarımızı 55 YTL’nin de altına çekiyoruz. Biletlerini erken alanlar, erken rezervasyon bilinci olanlar; 55 YTL’nin altında fiyatlarla uçacak” dedi.

HERKES UÇMAK İSTESİN:

Halen erken rezervasyon halinde 55 YTL’ye 12 noktada uçuş satan Pegasus’un en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı ilke edindiğini belirten Ali Sabancı, “Bazı havayolu şirketleri Pegasus’un bunu nasıl başardığını sorguluyor. Biz bununla da gurur duyuyoruz. Dış dünyanın ne yaptığını takip eden herkes ucuz uçma modelini ve Pegasus’u anlamak zorunda” dedi. Türk halkının en uygun fiyatla uçmayı hak ettiğini söyleyen Sabancı şöyle devam etti: “Eh ne yapalım; bazı havayolu şirketleri ucuz uçuşları anlamaya çalışadursun, Pegasus bu imkanı Türk halkına sunuyor ve sunmaya da devam edecek. Hepimizin amacı Türkiye’de sivil havacılık sektörünü geliştirerek uçmayı uLaşımda en çok tercih edilen yol haline getirmek. Bu amaca hizmet eden ve geçtiğimiz günlerde İstanbul-Londra seferine başlayan Easyjet de aramıza hoş geldi.”

NASIL UCUZA UÇUYOR:

Pegasus 55-175 YTL arası 10 kademeli fiyat sistemi uyguluyor. Ana üs olarak Sabiha Gökçen kullanılıyor ki bu da daha hızlı ve daha fazla frekanslı operasyon sağlıyor. Tek tip ve genç filo sayesinde başta yakıt olmak üzere bir çok teknik konuda tasarruf sağlanıyor ve bu da bilet fiyatlarına yansıtılıyor. VIP, CIP, Businessclass uygulaması yapılmıyor. elektronik bilet ile uçuş ve rezervasyon bilgileri e-posta veya sms mesajla gönderiliyor. Uçuş tarifesi noktadan noktaya uçuş sunuyor. Satış ofisleri sadece havaalanında bulunuyor. Alternatif ürün ve hizmetlerle uçuş dışı ekstra gelir kaynakları yaratılıyor. uçak içinde sınırlı ikramda bulunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.