MediaCat

Pegasus internet sitesi hediyeler dağıtıyor

Pegasus Hava Yolları’nın internet sitesi www.flypgs.com bu aralar hummalı bir çalışmaya sahne oluyor.

Pegasus internet sitesi hediyeler dağıtıyor

Pegasus’un www.flypgs.com’dan alışveriş tecrübesini, basit ve zevkli bir şekilde anlatan kampanyası kapsamında, mikro sitesinde ziyaretçileri birbirinden farklı ve eğlenceli karakterler bekliyor. 

Mikro sitedeki keyifli deneyimin sonunda çekilişe katılma şansı kazanan ziyaretçiler, neleroluyor.flypgs.com’un önde gelen karakterlerinden biri olan “Fırsat Fehmi”nin üzerine tıklayarak çekiliş hakkı topluyor. neleroluyor.flypgs.com’u ziyaret edenleri öncelikle Merve karakteri karşılıyor. Merve, Pegasus misafirlerine 7/24 daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışıyor. www.flypgs.com ‘daki 9 dil seçimini temsilen, her biri ayrı ülkeyi canlandıran dillere destan 9 ayrı güzel, site ziyaretçilerine eşlik etmek için devreye giriyor.

Ziyaretçilerin sitede her an karşılarına çıkabilecek olan sürpriz kişilik Fırsat Fehmi. Fırsat Fehmi, üzerine tıklandıkça, ziyaretçilere bedava uçak biletleri, i-Pad’ler ve i-Phone’lar kazandırmak için çekiliş hakkı dağıtıyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.