Pazarlamanın dijital ufukları bu konferansta!

‘Yakınsama ve Dijital Marketing’ temasıyla bu yıl üçüncüsü yapılan Digital Age Konferansı, 3 Kasım’da Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenecek...

09.10.2009 - 00:00 | MediaCat

‘Yakınsama ve Dijital Marketing’ temasıyla bu yıl üçüncüsü yapılan Digital Age Konferansı, 3 Kasım’da Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenecek. Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli ismin konuşmacı olarak katılacağı konferans, pazarlama yöneticileri ve profesyonellerine pazarlamanın bugünü ve geleceği konusunda yeni dijital ufuklar sunuyor.

Microsoft Advertising ve Türk Telekom’un ana sponsorluğunda düzenlenecek konferansın güçlü bir konuşmacı kadrosu var. Konferansa Crispin Porter + Bogusky Avrupa Yaratıcı Grup Başkanı Gustav Martner, ComScore Avrupa Direktörü Hervé Le Jouan, Wildfire Başkanı Ivan Palmer, Naked ajansının ortaklarından Ivan Pollard, online araştırma konusunun lider şirketi Gemius’un Başkan Yardımcısı Filip Pieczynski, IAB Türkiye Başkanı Levent Erden, yıllarca Yahoo!’ya dijital pazarlama konusunda üst düzeyde danışmanlık yapan, şimdi ise Türk Telekom için CEO danışmanlığı yapan Ramazan Demir, Coca-Cola Türkiye Gazlı İçecekler Pazarlama Müdürü Duygu Alptekin, Efes Pilsen Pazarlama Müdürü Özlem Çetinkaya, Türk Telekom İnteraktif Pazarlama Müdürü Özleyiş Pamir gibi, dijital pazarlamanın bugünü ve geleceğini çeşitli yönleriyle ele alacak birçok önemli isim konuşmacı olarak katılacak.
Konferansın en önemli bölümlerinden biri ise 12 Kategoriden 12 Dijital başarı hikayesi’ başlığını taşıyan oturumlar olacak. Bu oturumlarda 12 farklı kategoride yer alan markalar için geçtiğimiz yıl dijital kampanyalar yapmış 12 ajans reklamverenleriyle birlikte başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Digital Age Konferansı, bu yıl katılımcılara şu sözlerle sesleniyor: “3G, bulut bilişimi, IPTV ve daha birçok şey… Bu yeni enformasyon teknolojilerinin yarattığı dijital yakınsama (convergence), pazarlama dünyasını radikal bir şekilde dönüştürüyor. Bu yeni dünyanın mecraları, markaları, satış kanalları ve elbette tüketicileri eskisinden çok farklı olacak. Bu yeni teknoloji ve trendin etkilerini gündelik hayatımızda her gün daha çok hissediyoruz. Yakınsama teknolojilerinin pazarlamanın bugününü ve geleceğini nasıl şekillendirdiğini görmek isteyen herkesi Digital Age Konferansı’na davet ediyoruz.”

Pazarlamanın yeni dijital ufukları hakkında ilham veren bu konferans hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptımak için http://www.mci.com.tr/konferanslar/konferanslar.aspx?id=10 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.