Pazarlamada yeni bir pozisyon

Warner Bros International, Lynn Frank’i, Warner Bros. Pictures (WBP)’de yeni oluşturduğu uluslararası pazarlamadan...

03.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Warner Bros International, Lynn Frank’i, Warner Bros. Pictures (WBP)’de yeni oluşturduğu uluslararası pazarlamadan sorumlu başkan yardımcılığı pozisyonu için görevlendirdi. Frank, tüm uluslararası pazarda uygulanacak iş geliştirmek konusundaki yeni stratejileri, kampanya planlarını tasarlamak ve geliştirmek için uluslararası pazarlama ekibi ile birlikte çalışacak. Frank, bölgesel ve lokal kampanyaların stratejilerinin yürütülmesinin yanı sıra, WBP filmlerinin tüm uluslararası pazarlama çalışmalarının da sorumluluğunu üstlenecek.

WBP’nin dünya çapındaki pazarlama başkanı Sue Kroll’e doğrudan bağlı olarak çalışacak olan Lynn Frank, şirketin home entertainment, televizyon ve tüketici ürünleri dahil diğer bölümleriyle yoğun iletişim halinde olacak.

Frank daha önce, Walt Disney Company ve Turner Broadcasting System Avrupa’ya ait, ESPN EMEAW’da genel müdür ve başkan yardımcılığı pozisyonlarında görev alıyordu. Lynn Frank, ekim ayında resmen başlayacağı görevi için Londra’dan şirketin genel müdürlüğünün bulunduğu ABD’nin Burbank şehrine taşınacak.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.