PAZARLAMA 101

Pazarlama, algılanan değeri yönetmektir. Algılanan değeri yönetmek için rekabet ortamını anlamalı, pazarları hedef almalı, ürün ve hizmetlerinizi konumlandırmalı, güçlü markalar oluşturmalı, müşteriyi memnun etmeli, fiyat belirlemeli, reklam geliştirmeli, satış çabalarınızı organize etmeli, dağıtımı düzenlemeli, sonuçları tahmin etmeli ve insanlarınızı motive etmelisiniz –ve bütün bunları kesinlikle çok iyi yapmalısınız. Başarılı pazarlamacıların en iyi yaptıkları işte budur. […]

23.05.2008 - 00:00 | MediaCat

Pazarlama, algılanan değeri yönetmektir. Algılanan değeri yönetmek için rekabet ortamını anlamalı, pazarları hedef almalı, ürün ve hizmetlerinizi konumlandırmalı, güçlü markalar oluşturmalı, müşteriyi memnun etmeli, fiyat belirlemeli, reklam geliştirmeli, satış çabalarınızı organize etmeli, dağıtımı düzenlemeli, sonuçları tahmin etmeli ve insanlarınızı motive etmelisiniz –ve bütün bunları kesinlikle çok iyi yapmalısınız.

Başarılı pazarlamacıların en iyi yaptıkları işte budur. İşte bu kitap da bu konu hakkındadır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.