MediaCat

PayTR yeni iletişim ajansını seçti

PayTR, yeni dönem iletişim faaliyetlerini yürütecek ajansı belirledi.

Kullanıcılarına Sanal POS ve ödeme çözümleri hizmeti sunan PayTR, yeni dönemde iletişim danışmanlığı hizmetini Artı İletişim Yönetimi’nden alacağını duyurdu. Ajans, şubat ayı itibarıyla PayTR’ın iletişim aktivitelerinin yönetiminden ve iletişim stratejisinin oluşturulup planlanmasından sorumlu olacak.

2021 yılında özel sermaye fonu Actera ile gerçekleştirdiği yatırım ortaklığıyla büyümesini sürdüren PayTR, 15 yıllık fintek uzmanlığı, deneyimli ekibi, güçlü kurumsal yapısı ve inovasyon vizyonuyla 110 binden fazla üye iş yerine çok kanallı, sürdürülebilir bir ödeme deneyimi sunuyor.

Artı İletişim Yönetimi’nin hizmet verdiği markalar arasında ise Airbus, Alarko Carrier, Allianz Trade, Ant Yapı, Atasun Optik, Amazon Web Services (AWS), Baylan, BMW, Borusan Otomotiv, Boyner, DHL Express, Erikli, FUPS, Instagram, İTÜ Mezunlar Derneği, Jaguar, Land Rover, Meta, Neolokal, Nestlé Türkiye, Orkid, Prima, Rent Go, Skechers, Türk Traktör ve Yapı Kredi bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.