MediaCat

Patates baskı reklamlar

Fatih Solmaz, mizah dergisi Penguen’de her hafta ‘Patates Baskı’ adlı köşesinde, gösterimdeki reklamlarla ilgili tespitler yapıyor. Bu haftaki sayıda

Patates baskı reklamlar

Fatih Solmaz, mizah dergisi Penguen’de her hafta ‘Patates Baskı’ adlı köşesinde, gösterimdeki reklamlarla ilgili tespitler yapıyor.

Bu haftaki sayıda yer alan yorumlardan bazıları ise şöyle:

Ruffles reklamlarında cipslerin kalınlığıyla övünürken, Lays ise tam tersine inceliğiyle övünüyor. Doğrusu hangisidir, nasıl olanı makbuldur, Cips Üst Kurulu açıklasın…
Tespit: Gariban Team

Tolga Çevik’in oynadığı “Cafe Crown Karamelli” reklamında kafedeki masanın üstünde bir kabın içinde bir sürü tek içimlik kahve var. Hangi kafede böyle bir uygulama var ki?
Tespit: Himmet Tolu

Ülker Chewy reklamında “At ağzına iki çivi!” diyor. Umarız bunu İngilizce bilmeyen küçük çocuklar uygulamaya kalkmaz.

Nestle Nesfit kutusunun yanında hazırlama önerileri diye bir şey var; “Gevreği kaseye boşaltın, üstüne süt ekleyin…” Başka değişik önerisi olan var mı acaba?
Tespit: İzo

Epilasyon aleti reklamlarında aleti kullanırken gödüğümüz kadınların hiçbirinin bir tane bile kılları yokken, neden aleti kullanırken görürüz ki?

Neden takım elbise reklamlarında hep kirli sakallı adamlar vardır? Sinek kaydı olunca takım elbise düzgün durmuyor mu?
Tespit: Berkay

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.