Pascal Nouma, Michael Jackson için söyledi

Metro FM, pop müziğin kralı Michael Jackson’ın ölümünün üçüncü yıldönümünde efsane starı anmak için “Pascal Nouma vs. MJ - He’s A Legend” adında şarkı ve video hazırladı.

25.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Metro FM, pop müziğin kralı Michael Jackson’ın ölümünün üçüncü yıldönümünde efsane starı anmak için “Pascal Nouma vs. MJ – He’s A Legend” adında şarkı ve video hazırladı.

Şarkıyı, son dönemde en beğenilen radyo programı Ara Gaz’ın sunucusu Pascal Nouma İngilizce ve Fransızca seslendirildi. Şarkının kayıtları, mixi, masteringi, Michael Jackson’ın bazı şarkılarından kullanılan alıntıları ve vokalleri dahil olmak üzere tüm prodüksiyonları Spectrum Studios’ta Levent Gündüz tarafından gerçekleştirildi.

Metro FM, Michael Jackson’ı ölümünün üçüncü yıldönümü olan 25 Haziran günü, sevenleri ile birlikte anmak için “Metro FM Michael Jackson Day” adı altında tüm gün boyunca hediyeler ve sürprizlerle dolu programlar hazırladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.