Panasonic Life Solutions Türkiye’ye yeni başkan

Panasonic Life Solutions Türkiye Başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

22.04.2021 - 13:40 | MediaCat

Panasonic Life Solutions Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Panasonic’e bağlı farklı şirketlerde 30 yıldır görev almakta olan Yoshiyuki Kato, Nisan 2021 itibarıyla Panasonic Life Solutions Türkiye Başkanı oldu.

Osaka Teknoloji Enstitüsü Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden 1991 yılında mezun olan Yoshiyuki Kato, kariyerine 1991 yılında Matsushita Electric Works LTD şirketinde adım attı. 30 yıl boyunca Panasonic’e bağlı farklı şirket ve birimlerde görev alan Kato, son olarak Professional Lighting Business şirketinin başkanlığını üstleniyordu.

Panasonic Life Solutions Türkiye Başkanlığını yürütecek olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Yoshiyuki Kato, konuya dair değerlendirmesinde, “Türk ve Japon halkları arasındaki çok eski tarihlere dayanan dostluk ilişkisini yakından biliyorum. Bu nedenle Panasonic Life Solutions Türkiye’nin başkanlık görevini üstlenmekten ötürü çok heyecanlı olduğumu söylemeliyim. Kurum olarak; yenilikçi ürün ve çözümlerimizi dünya pazarlarına ulaştırmayı, insan odaklı yaklaşımlarla daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda müşterilerimiz, çalışanlarımız ve içinde yer aldığımız toplum için değer yaratmaya devam edeceğiz. Geliştirdiğimiz üstün teknolojiler ve ürettiğimiz ürünlerle de sektörümüzde daima öncü olma misyonumuzu sürdürmek için çabalayacağız. Panasonic’in ‘Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya’ hedefi doğrultusunda, her geçen gün artan bir heyecan ve azimle Türkiye’deki faaliyetlerimizi başarıyla devam ettireceğiz” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.