MediaCat

Panafilm’den cevap niteliğinde dizi

Yayından kaldırılan Kurtlar Vadisi Terör dizisinin yapımcısı Pana Film, yeni diziler için kolları sıvadı. Pana Film tarafından yapımcılığı üstlenen iki yeni

Panafilm’den cevap niteliğinde dizi

Yayından kaldırılan Kurtlar Vadisi Terör dizisinin yapımcısı Pana Film, yeni diziler için kolları sıvadı.

Pana Film tarafından yapımcılığı üstlenen iki yeni dizinin Mart ayında Show TV ekranlarında başlaması planlanıyor.

Ermeni kızı ile Türk gencinin aşkını anlatan 13 bölümlük ‘Ayrılık’ adlı dizinin, Kurtlar Vadisi’nden fazla reyting alacağı iddia ediliyor.

Bartın’a bağlı Amasra İlçesi’nde çekimleri yapılan dizinin oyuncuları, yeni dizinin Kurtlar Vadisi’nden daha fazla reyting alacağı iddia ediliyor. 60 kişilik ekibin çalıştığı dizinin çekimlerine, Amasra haricinde Bolu’nun Göynük İlçesi ve İstanbul illerinde devam edilecek.

1970’lerin Türkiye’sinde Ermeni kızı Maria ile Türk genci Yunus arasında yaşanan aşk hikayesini konu alan dizi, Asala cinayetleri, Ermeni diasporası ile Türkiye arasındaki gerilimi de işliyor.

Erivan-Los Angeles hattında bir hasret hikayesine dönüşen dizide ayrılıkla geçen yıllar, Asala cinayetlerinin de işlendiği, Ermeni diasporası ile Türkiye arasındaki gerilimin fazla olduğu zamanlarında geçen dizi, aynı topraklarda büyüyüp ayrı düşürülmüş iki halkın hikayesini anlatıyor.

Radyo Televizyon Üst Kurulu, TBMM ve sivil toplum kuruluşları tarafından tüm dikkatleri üzerine çeken Pana Film ekibi, basın mensuplarının çekim yapmasına izin vermiyor.

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği bir diğer yeni dizi ise ‘Hayat Kavgam’.

Hayat Kavgam, insanoğlunun Adem ve Havva’dan bu yana çözemediği kadın erkek bilmecesini yeniden sorguluyor ve dizinin ilk beş dakikasında yaşanan kavganın, bölüm boyunca kadın ve erkek bakış açısıyla ayrı ayrı değerlendirilmesini konu alıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.