Oygazm hareketi

Gençleri ABD Başkanlık seçimlerinde oy kullanmaya teşvik etmeyi amaçlayan Votergasm adlı grup, iki S'yi birleştiren bir kampanya yürütüyor.

16.09.2004 - 00:00 | MediaCat

Gençleri ABD Başkanlık seçimlerinde oy kullanmaya teşvik etmeyi amaçlayan Votergasm adlı grup, iki S’yi birleştiren bir kampanya yürütüyor.

Kendilerini seksi ve siyaseti seven bir grup olarak tanımlayan Votergasm’cılar, genç kızları, bu seçimde oy vermeyenlerle bir dahaki seçime kadar yatmamaya, oy kullananları ise seçim akşamı ödüllendirmeye davet ediyor. Organizasyonun sözcüleri, Amerikan toplumunda gençlerin kısır cinsel hayatına ve oy kullanan genç seçmen sayısındaki azlığa karşı ortak bir mücadele yürüttüklerini belirtiyorlar.

Votergasm.org adlı bir internet sitesi açan ve pek çok eyaletteki öğrenci dergilerine ilanlar vermeye hazırlanan Votergasm’cılar partilerüstü olduklarını açıkladılar ancak, girişimin hedef kitlesi ve üslubu, bunun John Kerry kampanyasının gizli parçalarından biri olabileceğini akla getiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.