Oxygen Consultancy’e yeni genel müdür

Türkiye’nin en güvenilir danışmanlık firmalarından biri olan Oxygen Consultancy’nin yeni genel müdürü belli oldu...

15.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin en güvenilir danışmanlık firmalarından biri olan Oxygen Consultancy’nin yeni genel müdürü Tolga Bilgin oldu. Sektörün MCT’deki başarılı çalışmalarıyla yakından tanıdığı Bilgin, Oxygen Consultancy’nin 2010 yılı itibariyle planladığı büyüme ve iş geliştirme hedeflerinin hayata geçirilmesi süreçlerinde genel müdür olarak görev alacak.

1970 yılında İstanbul’da doğan Tolga Bilgin, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi eğitimini ve ardından Oslo Üniversitesi’nde Norveç hükümetinin bursu ile Çatışma Bilimleri (Conflict Management and Peace Studies) dalında doktora öğrenimini tamamladı.

2004 yılına dek farklı kurumlarda edindiği müşteri ilişkileri yönetimi, satış performansının artırılması, perakende satış kanalları kurulması ve yönetimi gibi konulardaki deneyimlerini, aynı tarihte MCT bünyesine katılarak eğitim ve danışmanlık platformunda kurumlarla paylaşmaya başladı.

2006 yılında MCT Özel Eğitim Çözümleri Birimi’nin (Customised Learning Solutions) yöneticiliğine atandı. Bu atamayla birlikte, kurumun büyüme ve iş geliştirme hedeflerinden, lokal ve uluslararası alandaki stratejik kararlardan, danışmanlık ve eğitim operasyonunun sürdürülebilir başarısından sorumlu yönetim takımı arasında da yer aldı.

Oxygen Consultancy’nin 2010 yılı itibariyle hayata geçirmeyi öngördüğü büyüme ve farklı alanlarda iş geliştirme hedeflerini yönetmek üzere Aralık 2009 tarihi itibariyle Oxygen Consultancy Genel Müdürlüğü’ne transfer olan Tolga Bilgin, evli ve bir çocuk babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.