Ovi – etohum işbirliği

Nokia, yeni yükselen değer olan mobil ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi girişimcilerle...

13.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Nokia, yeni yükselen değer olan mobil ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum’la işbirliğine gidiyor. Bu kapsamda Nokia, girişimcilere destek vererek Türkiye’deki mobil uygulama pazarının büyümesine katkıda bulunuyor. Girişimcilerin başvuruları 1 Ağustos-31 Aralık arasında alınacak.

Türkiye’deki ilk Nokia Geliştiriciler Günü konferansını düzenleyerek yeni iş fırsatları ve uygulamaları geliştirmeyi sağlayan teknolojilerini yerel yazılım şirketlerine ve bağımsız geliştiricilere tanıtan Nokia, Türkiye’deki mobil uygulamalar pazarını büyütmek adına önemli bir adım daha atıyor. Nokia, internet girişimcilerine rehberlik eden ve onları yatırım yapabilecek yatırımcı ve kurumlarla tanıştıran etohum’la birlikte “Ovi- etohum” işbirliğini hayata geçirerek mobil girişimcilere destek veriyor.

Mobil uygulamalar alanında bir iş modeli geliştiren ve bu fikrini Nokia cihazlarında hayata geçirmek ve bunları OVI Mağaza’da yayınlamak isteyen herkes, 1 Ağustos – 31 Aralık tarihleri arasında www.etohum.com adresi üzerinden başvuruda bulunabiliyor. Proje süresince geliştiricilerin ihtiyaç duymaları halinde eğitim ve teknolojik destek verecek olan Nokia, değerlendirme sonucunda belirlenecek ilk 3 girişimciye şirketleşmeleri yolunda destek de sağlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.