MediaCat

Otokoç ve Birmot birleşti

Tek çatı altında birleşen şirketler yola Otokoç adıyla devam edecek.

Otokoç ve Birmot birleşti

Otokoç ve Birmot, güçlerini Otokoç adı altında birleştirme kararı aldı. Otokoç Otomotiv tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni yapılanmayla birlikte Otokoç ve Birmot altında yer alan Ford, Ford Trucks, Volvo, Fiat, Alfa Romeo, Jeep ve Maserati markaları ve hizmetler Otokoç markası altında toplandı.

Otokoç Otomotiv Perakende Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven

Otokoç ve Birmot gibi aynı hedefe sahip iki ayrı hizmet markasının tek bir isim altında birleşmesinin çok sayıda avantajı bulunduğunu söyleyen Otokoç Otomotiv Perakende Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven, “Koç Holding çatısının yarattığı güven ve bilinirlikle geçmişi 94 yıl öncesine kadar uzanan Otokoç’un işinin uzmanı, köklü ve saygın bir marka olarak konumlanması, hizmet verdiği diğer faaliyet alanlarından kaynaklanan güç ve çeşitlilik, yurtdışında da faaliyet göstermesi ve sektör sözcüsü olarak konumlanması ise söz konusu uygulamada karar kılınmasının diğer önemli rasyonelleri arasında yer alıyor” dedi. Güven, yeni yapılanmayla birlikte kurum olarak büyümeye devam edeceklerini söyleyerek, otomotiv perakende sektörünün daha da güçleneceğine inandığını vurguladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.