Orhan Gencebay Vodafone reklamında

Vodafone, yeni reklam kampanyasında, müzikseverlerin gönlüne taht kurmuş efsane isim Orhan Gencebay ile bir araya geldi...

04.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone, yeni reklam kampanyasında; müziğe getirdiği farklı bakış açısıyla 7’den 70’e herkesin gönlünü kapsayan, müzik dünyamızın efsane ismi Orhan Gencebay ile buluştu.

Başlayan yeni reklam kampanyasında Gencebay 3G deneyimini anlatıyor ve çok geniş kapsama alanı ile mobil interneti Türkiye’nin dört bir yanına sunan Vodafone sayesinde genç nesillerle yeniden gönül bağı kurduğunu vurguluyor. 81 ilde Türkiye nüfusunun % 98’ini kapsayan Vodafone, sunduğu iletişim olanakları ile gönülleri de kapsama alanına alıyor. 3G lideri, sanatçıyı ve müziğini Türk halkıyla buluşturarak aradaki gönül bağını güçlendiriyor.

“Vodafone, Türk halkıyla aramda sağlam bir köprü kuruyor”

İnternette özgürlük kavramını yeniden tanımlayarak geniş ve güçlü kapsama alanı ile mobil interneti Türkiye’nin hizmetine sunan Vodafone, müzik dünyamızın değerli sanatçısı Orhan Gencebay ile gönüllere hitap ediyor. Vodafone’un 3G reklam filminde yer alan Orhan Gencebay, yeni nesillerle gönül bağı kurmasını sağlayan bu teknolojinin Türk halkıyla kendisi arasında sağlam bir köprü oluşturduğunu anlatarak, bu sayede eserlerinin hep taze ve yeni kaldığını söylüyor.

Orhan Gencebay reklam filminde Vodafone’un sunduğu 3G+ teknolojisinin ve bu teknolojinin internette sağladığı özgürlüğün sanat hayatına yaptığı katkıları vurguluyor. Sanatçı, eski ve yeni eserlerine bu teknoloji sayesinde kolaylıkla ulaşabildiğini, mobil internetle şarkılarını dinlediğini, filmlerine göz attığını, röportajlarını tekrar okuyabildiğini aktarıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.